Oproti konzolím dostanou PCčkáři navíc podporu 3D od NVIDIA, možnost zapojení více monitorů, benchmarkovací mód, který ověří plynulost hry a možnost hrát i v menším okně. To hlavní se však samozřejmě týká grafiky, která poběží přes DirectX 10, 10.1 a 11 (funkce takzvaných tvrdých stínů, Direct Compute a HD-AO), stačí si vybrat. Zjednodušeně to prostě znamená hezčí grafickou stránku.

V PC verzi, která je na videu níže, bude celý Hong Kong vykreslen ve vyšším rozlišení, například textury, stíny, filtry, dále kvalitnější antialiasing, soft partikly a vyšší detaily menších objektů. Berete? Stačí si stáhnout HD texture pack v den vydání. Vzhledem k zabudování SteamWorks můžete počítat s podporou DLC, achievementů, pre-loadu, automatickým patchováním, chatem mezi hráči či ukládáním pozic do cloudu.

Sleeping Dogs jinak mají být optimalizovány pro dvoujádrové a čtyřjádrové procesory (chtějí aspoň Core 2 Duo 2.0 GHz či Althon X2 2.4 GHz) s podporou 32bitových i 64bitových systémů (Vista SP2 nebo Windows 7) a také NVIDIA SLI i AMD Crossfire (minimálně grafická karta Radeon 3870 či GeForce 8800 GT).

Díkybohu nechybí podpora myši, xboxového gamepadu či možnost přenastavení ovládacích kláves, což by se ani nemělo někde vyzdvihávat, ale být to automatické. Co se týče paměťových nároků, i ty jsou veskrze standardní: 2 GB RAM minimálně, 4 GB doporučeny, a 512 MB videopaměti. Na harddisku vám hra ukrojí 15 GB.

Sleeping Dogs nás zavedou do detailně propracovaného Hong Kongu, v roli tajného policisty Wej Šena. S ním budete pronikat do hlouby tamního podsvětí, kde nebude nouze o přestřelky, pěstní souboje, honičky v autech či na motorkách a další známé propriety každé dobré akční hry.

Hru si můžete předobjednat ZDE.

| Video: Youtube

Herní zpravodajství pro vás připravuje Eurogamer.cz.