Vydaná novinka kombinuje autentické prvky z poslední hry, zároveň je ale mísí s neohroženým zážitkem a dostupností adrenalinových závodů z her Dirt 2 a 3. Výsledná kombinace tak má zaujmout zkušené hráče, ale také nováčky, kteří si prostě chtějí zazávodit bez nutnosti dlouhého tréninku.

Jednou z hlavních novinek je systém Your Stage. Jedná se o inovativní nástroj, který umí sám vytvářet tratě. Zkrátka zadáte několik základních parametrů a systém vám vytvoří zcela unikátní a jedinečnou trať. Při dlouhodobém hraní se vám tak nestane, že byste všechny tratě znali nazpaměť a tím ze hry vymizela zábava.

V Dirt 4 si zazávodíte celkem v 5 lokacích rozesetých různě po zeměkouli. Přítomna je Austrálie, Španělsko, americký Michigan, Švédsko a Wales. Samozřejmostí jsou potom slavné okruhy jako Montalegre nebo Lohéac Bretagne.

Zdroj: Youtube

Usednout můžete za volant více než 50 detailně zpracovaných vozů. Tvůrci vypichují třeba Ford Fiesta R5, Mitsubishi Lancer Evolution VI nebo Audi Sport quattro. Kromě kariéry a on-line závodů je k dispozici celá řada dalších jízdních aktivit. Od tréninkové akademie, přes krátké tratě až po náročné výzvy.

Dirt 4 vyšel pro počítače a herní konzole Xbox One a PlayStation 4.

Grunex.com