Mezi aktuální hity předvánoční sezóny patří dvě nedávno vydané hry. Populární hackerská akce se dočkala svého druhého pokračování a první recenze o ní mluví v superlativech.

Graficky skvěle vypadající Watch Dogs 2 je výbornou ukázkou výkonu počítačů Lynx Grunex ProGamer 2017 a Lynx Grunex ExtremeGamer 2017.

Obě verze počítače, lišící se zejména použitou grafickou kartou, kde ProGamer zdobí MSI GeForce GTX 1060 a ExtremeGamer je osazen MSI GeForce GTX 1070, spojuje srdce celé sestavy procesor Intel Core i5.

Podívejte se na přesvědčující ukázku stabilních FPS se středním nastavením v případě modrého typu a vysokým až ultra nastavením oranžového elegána:

Zdroj: Youtube
Zdroj: Youtube

Další neméně dokonalou novinkou je Dishonored 2. Recenze hru řadí do nejvyšších pater hodnocení, zejména co se týká vizuální stránky a my to můžeme jen a jen potvrdit.

Je fajn pocit spustit si oblíbenou a náročnou hru bez problému na počítači, který s ní nemá sebemenší problém.

Lynx Grunex ProGamer 2017 s nastavením středně vysokých detailů a Lynx Grunex ExtremeGamer 2017 s vysokými až ultra detaily to je přesně to, co si představujeme pod pojmem maximální zážitek ze hry.

Mrkněte se sami na plynulost a spektakulární podívanou:

Zdroj: Youtube
Zdroj: Youtube

Najdou se však i tací, kteří neprahnou po tom nejnovějším nebo mají jiné preference. I ti si přijdou na své. Masovky League of Legends, Minecraft nebo další dlouho očekávané tituly Battlefield 1 a Mafia 3.

Všechny tyto hry i další vaše oblíbené rozjedou počítačové sestavy Lynx Grunex 2017 hravě a to i přes špatnou optimalizaci například třetího dílu Mafie. Podívejte se na ukázku, jak se hrají dané hry v YouTube playlistu - ZDE.

Kdo si umí postavit počítač z jednotlivých komponent sám, nechť tak učiní. Zároveň musí uznat, že tyto mašiny se skvělým poměrem cena/výkon jsou ideální pro ty, kteří to raději nechají na odbornících.

Lynx Grunex 2017 počítače jsou pro každého, kdo chce spolehlivou sestavu připravenou k okamžitému použití. Kompletní portfolio včetně základní zelené verze Gamer a pekelné červené verze UltraGamer koupíte na CZC.cz.

Grunex.com