Hra se chystá vedle PC také na nové konzole Xbox One a PlayStation 4. Všechny verze nabídnou českou lokalizaci formou titulků.

„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo získat důvěru studia CD Projekt RED a bude nám umožněno tuto nesmírně očekávanou hru uvést na trh v našem regionu. Jsme přesvědčeni, že členové našeho týmu, kteří měli možnost s touto sérií pracovat již dříve, výrazně podpoří marketing i distribuci Zaklínače 3," řekl k oznámení Chalid Himmat z Cenegy Czech.

Zaklínač 3: Divoký hon se chystá nabídnout jedinečné spojení nelineárního děje s otevřeným světem a to v ještě větší škále než jeho předchůdce. Výsledkem je fantasy hra zaměřená na hráčova rozhodnutí, taktické souboje a poutavé prostředí nabízející velkou variabilitu.

Hra opět provede hráče příběhem Geralta z Rivie, profesionálního zabijáka příšer, a zaujme je svým vyspělým a podmanivým vyprávěním, jenž je právě pro tuto sérii unikátní. Ve hře bude čekat více než 100 hodin zábavy, rozdělených mezi hlavní dějovou linku a vedlejší úkoly.

Datum vydání zatím autoři nezveřejnili. Podle některých spekulací by ale mohla hra dorazit již tento rok.

Zdroj: Youtube

Grunex.com