První Gran Turismo pro PlayStation 4 dorazí tento rok s podtitulem Sport. Tvůrci potvrdili, že se hráči mohou těšit na 140 aut a několik jich už detailně představili. Ve hře se objeví třeba Mazda Roadster S, Ferrari LaFerrari či Ford Mustang GT. Více detailů a obrázky najdete na oficiálním webu hry - ZDE.

Velkými změnami projde systém řízení. Studio zdůrazňuje, že reálně zpracované řízení nemusí znamenat velkou obtížnost. Navíc pro začátečníky nové Gran Turismo připraví dostatek možností, jak se snadno naučit jezdit jako profesionál.

Zdroj: Youtube

K okruhovým závodům neodmyslitelně patří tratě. Novinka jich má zatím v plánu 27, přičemž budou umístěny na 19 různorodých lokacích. Chybět nebude populární Nürburgring Nordschleife a objeví se také „legendární" Tokyo Expressway.

Gran Turismo Sport dále nabídne bohaté možnosti pro on-line závodění a také třeba režim Scenérie, který dozajista potěší opravdové fanoušky aut. Budete si v něm totiž moci vybrat jednu z nespočtu scenérií, potom do ní umístit své oblíbené auto a následně pořídit obrázky ve vysokém rozlišení.

Chystané Gran Turismo Sport zatím nemá přesné datum vydání. Hra je exkluzivní pro konzoli PlayStation 4.

Grunex.com