Stahovat můžete skrze herní obchody Steam - ZDE a Uplay.

The Division vyšlo letos v březnu. Hra se začala potýkat s úbytkem hráčů, načež vydavatel odložil plány na placený obsah a místo toho vydal několik aktualizací. Aktualizace přinesly spoustu změn a vylepšení a počet aktivních hráčů začal stoupat.

Opačný přístup zvolil Activision se svým Call of Duty: Infinite Warfare. Zkušební víkendová verze je dostupná jenom na konzole Xbox One a PlayStation 4. Podle posledních zpráv bojuje letošní díl Call of Duty s prodeji, oproti loňskému Black Ops 3 se údajně prodává polovičně.

Zdroj: Youtube

Dřívější hraní zdarma Call of Duty her nabízelo pouze hru více hráčů. Infinity Warfare ale můžete zkoušet celé. Příběhová část nabídne dvě z úvodních misí. Pro on-line hraní je odemčeno vše, ale lze dosáhnout pouze úrovně 15. Zombie režim je omezený úrovní 3.

Pro obě víkendové hry platí, že se dosažený postup ve zkušební verzi přenese do plné, pokud se ji rozhodnete zakoupit. The Division je možné hrát do nedělního večera, konkrétně bude zkušební verze ukončena ve 22 hodin. Infinite Warfare můžete hrát až do úterý 20. prosince, skončí v 19 hodin.

Zdroj: Youtube

Ubisoft si kromě The Division připravil ještě hry zdarma. Vydavatel v rámci oslav Ubi30 rozdával předchozí měsíce své hry pro počítače. Pokud jste některou nestihli, tak si je přes víkend můžete stáhnout všechny v jednom balíku. Stačí na speciální stránce - ZDE, jednou kliknout a už jsou vaše napořád. Nabídka končí v neděli.

Grunex.com