Začíná se ve 21.00 hodin a pokud vydržíte, můžete plesat až do šesté hodiny ranní.

Vystoupení Paula van Dyka v pražské T-Mobile Areně začínají být skoro tradicí. DJ zde hrál v letech 2004 a 2006, jen v roce 2005 dal přednost otevřenému nebi na Mácháči.

Paul van Dyk, vlastním jménem Paul Matthias, se narodil 16. prosince 1971 ve východoněmeckém Eisenhüttenstadtu a vyrůstal ve Východním Berlíně. Těsně před pádem komunismu směl Paul s matkou opustit Východní blok a přestěhovat se za tetou do Hamburku. Po pádu zdi se však do Berlína vrátil.

Jako DJ se Paul začal prosazovat v berlínských klubech od roku 1991. Na desky se poprvé dostal v roce 1992, kdy spolu s Haraldem Blüchelem, známějším pod pseudonymem Cosmic Baby, vytvořil projekt The Visions Of Shiva a nahrál singl Perfect Day.

První sólové nahrávky, singl Pumpin a EP The Green Valley, vydal van Dyk v roce 1994. Brzy poté se začal prosazovat jako průkopník stylu trance i mimo Německo, především vAnglii. Za průlomové lze považovat jeho druhé album Seven Ways z roku 1996

Krom vytváření vlastní elektronické hudby proslul Paul van Dyk jako autor remixů. Skladby k remixování mu svěřili U2, Depeche Mode, Faithless či Justin Timberlake.

Paul van Dyk má na kontě i soundtrack k mexickému filmu Zurdo, za který získal Mexického Oscara. Jeho deska Reflections (2003) byla v roce 2005 nominována na Grammy v kategorii nejlepší taneční/ elektronické album.

Na současném turné propaguje Paul van Dyk novou nahrávku In Between.

 

Nevystoupí sám

Samotný Paul van Dyk opanuje pódium na tři hodiny, během kterých bude naživo míchat hudbu ze dvou počítačů a doplňovat ji hrou na klávesy. Jako partnery taneční štafety přizval tři další DJs.

Michael Burian – Progressive/ tech–houseový DJ je považován za domácí špičku. S úspěchem hraje v Anglii, Německu či Polsku.

Angelo Mike – Polský DJ (vlastním jménem Jarek Czechowski) se soustředí hlavně na techno.

Pacific – V Holandsku žijící DJ a producent, vlastním jménem Ali Aryan. Narodil se v Íránu. Hraje progressive/tech-house a nezapře východní hudební inspirace.