V běžném marketingovém kolotoči by se mohli vydat znovu na cestu nejdřív tak za tři roky tedy téměř na prahu sedmdesátky. Ale u Rolling Stones má zřejmě všechno otevřený konec a představa dalšího rekordu je určitě lákavá…

Kapela se v neděli loučila v hale, která shodu okolností není příliš vzdálena od klubu Marquee, kde v roce 1962 odehrála svůj úplně první koncert. Mick Jagger během show lakonicky poděkoval fanouškům, že s nimi vydrželi, v "ohni, mrazech, bouřích i na stromech."

Čímž narážel na dubnový incident Keitha Richardse z roku 2006. Po Tarzanovi asi mediálně nejproslulejší dovádění na palmě si vyžádalo operaci hlavy a přinutilo kapelu pozměnit koncertní plán včetně loňské návštěvy Brna. Ovšem zvědavost fanoušků, zda Keith Richards fyzicky vydrží, provází turné hned od jeho startu v Bostonu 21. srpna 2005.

Konsternace kulminovala začátkem tohoto měsíce v Helsinkách, kdy Richards během koncertu několikrát skoro přepadl. V posledním vydání časopisu Mojo uvedl, že bere léky proti epilepsii, tudíž už 18 měsíců abstinuje od kokainu, ale alkoholu a cigaret se nezříká.

To všechno připomíná (a další peníze vynese) právě vydaný 4 DVD box The Biggest Bang. Nabízí show v Austinu a koncert v Rio de Janeiru, kam se na ně na pláž Copacabana přišlo podívat více než milion fanoušků.

A to všechno přes to, že album A Bigger Bang se z oficiální hitparády poroučelo záhy po vydání. Což u Rolling Stones není žádným překvapením. Očekává se klasika Brown Sugar a Satisfaction; ne skladby mladší než 20 let.

Kapela nyní chystá ve spolupráci s režisérem Martinem Scorsesem dokument Shine A Light, který by měl mít premiéru v dubnu 2008.