Osbourne chce na počátku příštího roku zahájit práci na novém albu společně s kytaristou Tonym Iommim a baskytaristou Geezerem Butlerem. „Uděláme ještě jedno album a závěrečné turné," řekl Osbourne. „Bude to spíš dříve než později," ujistil. Poukázal přitom na pozitivní zkušenost s loňským albem 13, které se vyšvihlo do čela žebříčků ve Spojených státech a několika dalších zemí.

Osbourne prý začal s manželkou Sharon hovořit o novém albu poté, co „se usadil prach" po letos skončeném turné k albu 13. Na turné se legendární britská skupina zastavila loni v prosinci také v Praze a do O2 areny přilákala zhruba 16 tisíc fanoušků heavy metalu.

„Pokud do toho máme jít, chci, abychom to udělali, než mi bude 70. Čas není na naší straně," citoval Osbourne slova, která řekl své ženě. „Ona šla telefonovat, pak se vrátila a řekla ‚Jo, nahrávací společnost chce další album'," prozradil zpěvák.

Rocker mezitím dokončuje vydání svého sólového alba a DVD s názvem Memoirs of a Madman. Album má být kolekcí jeho největších hitů, zatímco DVD má obsahovat videoklipy i dosud nevydaný materiál z živých vystoupení.