Bratrské duo, které má na svém kontě písničky jako Stánky, Podvod, Valčíček nebo Skládanku, jejichž melodie vybrnkávali neobratnými prsty všichni kytaroví začátečníci, aby je o pár let později zpívali svým prvním láskám, končí s koncertováním. Své nástroje pověsí na hřebík začátkem července. Ještě než se tak stane, zahrají Nedvědi v sobotu 8. června v nejvyšším Vigvamu na světě. Čeští fanoušci si však nemusí zoufat, rekordní stavba se totiž netyčí v kanadských prériích, ale v Němčicích u Kolína. A společně s legendárními písničkáři vystoupí ve víceúčelovém areálu i první dáma české country Věra Martinová.

Vigvam a pochutiny

A protože „vigvam" znamená v původním jazyce indiánského kmene Odžibvejů „místo k bydlení", mohou se návštěvníci těšit nejen na kulturní zážitek, ale i místní pohostinnost. Během dvojkoncertu budou připravena dvě gastrocentra, odkud se bude linout vůně klobás, steaků a dalších grilovaných specialit.  Po celý den bude navíc zpřístupněn i samotný Vigvam, který si bude možné nejen prohlédnout, ale i v něm posedět u půllitru piva, limonády či sklenky vína.

Vstupenky lze zakoupit za jednotnou cenu 450 korun v předprodeji v síti Ticketpro nebo na recepci víceúčelového areálu Vigvam v Němčicích u Kolína, kde budou rovněž k dostání v den konání koncertu.

Program

18:00 - 19:30 Jan a František NEDVĚDOVI & TIE BREAK
19:30 - 20:30 Přestávka
20:30 - 22:00 VĚRA MARTINOVÁ & Jamie Marshall a spol.