Bryan Adams
čtvrtek 29. listopadu
od 20 hodin
Ostravar arena, Ostrava

Rock'n'rollové album Get up!, které Bryan Adams vydal v říjnu 2015, si užijí i fanoušci z Moravy. Zpěvák k ní jede už tříletou šňůru a představil ji zatím v Praze a Brně.

Deska, kterou produkoval Jeff Lynne z Electric Light Orchestra (ELO), a dost se to na ní podepsalo, rozhodně není typickým albem Bryana Adamse. Jen těžko bychom na ní hledali romantické balady, které jsou pro Adamse typické. Zpěvák na albu lehce přitvrdil a hlavně zrychlil. Deska má šťávu a úspěch mají hlavně písně jako You Belong to Me, Don't Even Try nebo Do What Ya Gotta Do.

Šťastné hudební spojení. Dagmar Pecková a Jaroslav Krček
Vánoční Zrození Dagmar Peckové. Operní pěvkyně představila novou desku

Kanadský interpret se nejvíce proslavil svými rockovými baladami jako například: Everything I Do) I Do It For You, Heaven nebo Please Forgive Me. Velkého úspěchu se dočkal i song All For Love, který nazpíval společně s Rodem Stewartem a Stingem.

Svou rockovu stránku v předešlých letech prezentoval v singlech Summer of 69, Run to You, 18 ‘Til I Die, It's Only Love a Somebody. Na všechny zmiňované hitovky se mohou těšit i čeští fanoušci. Ostravský koncert bude osmou show této rockové ikony v Česku. Poprvé zde vystoupil v roce 1999 na festivalu v kempu Džbán. Adams má vřelý vztah s fanoušky. Nechává na koncertech zpívat fanynky duet When You're Gone a předloni v Praze dokonce asistoval při žádosti o ruku.

David Bowie
Mnoho tváří Davida Bowieho. Poznejte magický svět vlivného umělce