„Vytáhni špunt, víno je grunt, kdo ho pomlouvá, ten je lump…" zaznívá ve sloganu písně. Zda se vyrovná úspěchu předešlého Vína, které se stalo rádiovým hitem, si nedovoluje odhadnout ani sama zpěvačka.

„Je to hodně těžké, protože píseň Chinaski byla megahitem, takže si netroufám očekávat stejný úspěch. Ale na druhou stranu mě ten jejich úspěch motivoval. Nechtěla bych, aby se obě skladby porovnávaly, ale asi se tomu stejně neubráním," podotkla Farna.

K písni, kterou napsal a společně se Zdeňkem Vřešťálem otextoval Jiří Krhut z kapely L. A. Sunday, je na světě také videoklip. Ten vznikl v příjemném prostředí vinného sklípku ve Velkých Pavlovicích pod režijním vedením Martina Koppa, jenž je společně s Petrem Nikolaevem režisérem druhé řady Vinařů.

„Natáčení klipu bylo velmi příjemné a pohodové, tak jak sama píseň vybízí. Natáčelo se v příjemném chládku ve sklepě, a když jsme vylezli ven, svítilo slunce a koukali jsme se na vinici. Bylo to nádherné místo, příjemný tým lidí. Hezky se mi na to vzpomíná," podotkla Farna.

Písně z televizních seriálů mívají u posluchačů úspěch. Dříve například Meky Žbirka nahrál skladbu Tvůj svět je můj pro seriál Ordinace v Růžové zahradě, Petr Kolář s Leonou Machálkovou nazpívali píseň Den, kdy se vrátí láska pro Pojišťovnu štěstí. Píseň Budu ti vyprávět k seriálu Vyprávěj natočil Michal Hrůza nebo například Zdivočelou zemi mají diváci spojenou se stejnojmennou písní od Marty Kubišové. „Většina písniček ze seriálů lidi osloví, takže pro zpěváka je to vždycky velká příležitost," dodala Farna.

Zdroj: Youtube