Jeho specialitou bude soutěž, do níž se mohou zapojit všichni, kteří by rádi vyrazili vstříc své hudební kariéře vEwiných šlépějích. Na www.ewafarna.cz si mohou stáhnout hudební podklad, natočit se kamerou, telefonem či fotoaparátem, zavěsit zpět na stránky a čekat, kolik získají fanoušků pro svůj pěvecký projev. „Zároveň si soutěžící zvolí město, ve kterém by vpřípadě úspěchu chtěli sEwou vystupovat,“ upozornil Lešek Wronka ze zastupující agentury Lewron vision.

Hlasující mohou podpořit vybraný klip jenom jedním hlasem. První tři šťastlivci snejvětším počtem hlasů si vdaném městě zazpívají za doprovodu živé kapely a publikum pak potleskem rozhodne, který znich si sEwou zazpívá celou píseň a postoupí do finále vPraze. Absolutní vítěz nebo vítězka získá několik hodnotných cen. „Od soutěže si slibujeme větší zájem oturné. Auvidíme, možná objevíme nějakou další talentovanou zpěvačku nebo zpěváka,“ doplnil Wronka.

Že se tak může na scéně objevit někdo nadanější, než je ona sama, se Ewa Farna nebojí. „Chci dát možnost ijiným holkám, které touží být hvězdou. Když si jich někdo všimne, tím lépe, přeju jim slávu,“ prohlásila mladá zpěvačka, která se vloni mimochodem představila coby host na turné Lucie Bílé. Letos už stačila převzít platinovou desku za prodej 20tisíc kusů CD Ticho a úspěšně vstoupila na polský trh salbem Sam nasam.

Zhruba od poloviny února se bude navíc Ewa denně objevovat na obrazovkách televize Prima, pro niž nazpívala ústřední píseň kseriálu Ošklivka Katka. „Minulý týden jsme natočili videoklip, jímž budeme příchod seriálu avizovat,“ sdělil šéfredaktor vlastní tvorby TV Prima Rostislav Uher, který si Ewu jako interpretku songu zdílny Ondřeje Soukupa a Gábiny Osvaldové velmi chválí. „Stejně jako tento seriál, který bude svěží a mladý, tak iEwa splňuje atribut mladé úspěšné zpěvačky,“ doplnil.