Od 2. do 5. července probíhá happening s názvem 1000 People of Love, který byl kapacitně vyprodán a který nabízí návštěvníkům denně dva subžánry v rámci taneční a elektronické hudby. Kapacita akce je omezena dle aktuálního nařízení vlády České republiky a Ministerstva zdravotnictví a v prostoru akce je nutno dodržovat veškerá platná vládní nařízení.

Ředitel festivalu Beats for Love Kamil Rudolf
Šéf B4L Kamil Rudolf: Na podporu fanoušků v době krize nikdy nezapomeneme!

Během čtvrtka bylo možné zatančit si na Hip Hop a Urban, během pátku pak na House a Techno. Sobota se nese ve znamení Mainstream Drum & Bass, neděle pak ve znamení podžánrů EDM & Trance & Psytrance. Mezi vystupujícími interprety lze zahlédnout i známá tuzemská jména jako Prago Union nebo DJ Roxtar.

Pořadatelé festivalu Beats for Love nechtěli jen tak sedět a neudělat nic pro věrné fanoušky, kteří se na čtyři dny plné hudby těšili, a tak se rozhodli uspořádat menší happening. Akce probíhá od čtvrtka a ve dvou samostatných areálech. 

Zdroj: Youtube

Podpory fanoušků festivalu si pořadatelský tým velice váží. Většina zakoupených vstupenek pro ročník 2020 totiž nebyla vrácena, ale lidé si je ponechali na další rok.

Festival Beats For Love v Dolní Oblasti Vitkovice, 6. července 2019 v Ostravě.
Pořadatelé Beats for Love neztrácejí naději. Uspořádá se happening pro 1000 lidí