Čeští fanoušci se tak mohou na koncertech těšit nejen na materiál z nové desky, ale také na osvědčené hity, jako jsou např. No Fear, In The Shadows, First Day Of My Life nebo Liquid.

Kariéra finského kvarteta The Rasmus připomíná splněný klukovský sen. V roce 1994 to byla jen parta středoškoláků snících o koncertování v rodném městě a po čtrnácti letech zde máme nejznámější finskou rockovou kapelu, za kterou stojí tisíce fanoušků po celém světě.

Kapela oficiálně vznikla v roce 1994, tehdy ještě pod názvem Rasmus, a koncem roku 1995 vydala své první album Peep, které se záhy po svém vydání stalo zlatým. Stejného ocenění se dostalo i další desce Playboys a věhlas kapely rostl geometrickou řadou. Následovalo čilé koncertování po celé Evropě, které dopomohlo k rostoucímu zájmu o kapelu také v dalších evropských státech.

Již celosvětového ohlasu se později dostalo deskám Into a Dead Letters, které strhly dosavadní prodejní rekordy a také přinesly kapele mnoho nominací a ocenění, například v soutěžích MTV Awards, MTV Latin, Emma Gaala či Nordic Music Awards.

Koncerty jsou však stále nejdůležitější součástí jejich kariéry. O tom se můžete přesvědčit v Brně 2. října.