Skladba pojednává o člověku, který k životu v mnohém přistupuje jako hazardní hráč. To, co je mu nejvzácnější, však střeží s maximální péčí a pozorností. „Když po nocích půjdu hrát, tebe nevsadím, ač jsem hazardér, s tebou přece zvládnu žít bez her,“ zpívá se v refrénu.

„Všichni máme v sobě uličníka, všichni nějakým způsobem zlobíme, někdy se utrhneme ze svých (pomyslných) řetězů. Ale naší hlavní přirozeností je konat dobro, víme, že je to správné. Hazardér je píseň o člověku, který se nesnaží svoje přestřelky omlouvat, ale za ctnosti srdce a ty, které miluje, by obětoval všechno,“ říká zpěvák Dušan Marko.

Pro Support Lesbiens se jedná už o čtvrtý videoklip k aktuálnímu albu a zároveň o první opravdové živé video. Předcházející čtyři singly ze zmíněné nahrávky (Movin' On, Brighter Day, Ocean a Little By Little) se v rádiovém éteru těšily velké popularitě. V oficiálním žebříčku nejhranějších domácích skladeb atakovaly nejvyšší příčky.

Hazardér, jediný singl s českým textem, podle všeho nebude poslední připomínkou aktuální desky Glow s vlivy mnoha dalších žánrů. Skupina slíbila, že do budoucna vydá ještě alespoň dva další singly. Nový repertoár bude pochopitelně také nedílnou součástí nadcházejících koncertů.

V současnosti se již hudebníci intenzivně připravují na nabitou letní sezonu.