Jejich hity Televize, Policijééé nebo Planeta opic hrály v devadesátých letech ze všech walkmanů. Tyto tři skladby se objevily na debutovém albu … a nastal chaos, které vyšlo v roce 1996. To už Chaozz fungoval téměř dva roky.

Chaozz vznikl kolem roku 1994 v Praze spojením dvou kapel Unit a Flavamatic. Ve skupině se postupně vystřídali tito členové: Deph, Bass, Fugaz, Rusty, DJ Skupla, Rychlík a DJ Smog.

V době zrození formace existovalo v Praze několik skupin hrajících v podobném stylu, například WWW, o níž Chaozz zpívá v písni 1,2,3, ale ani jedna z nich nedosáhla příliš velkého úspěchu. Po vzoru amerických rapperů se k písním s hitovým potenciálem natáčely videoklipy.

Prosadit se jim pomohly české hudební pořady jako Medúza nebo Eso.

Celkově prodali přes 50 tisíc desek, což se pravděpodobně žádné jiné české hiphopové kapele nepovedlo.

Na internetové hudební databázi Discogs se jejich debutová deska …a nastal chaos na CD prodává i za 85 euro, což je v přepočtu téměř 2200 Kč.

Po rozpadu v roce 2002 založil Deph (dnes Kato) Prago Union.

Comebackový koncert Chaozz se uskuteční v rámci akce světového finále End Of The Weak (rapový pětiboj) v pražském MeetFactory.

Do srdce Evropy se na tuto významnou hiphopovou událost sjedou MCs z celého světa, aby se utkali o titul světového šampiona.

Chaozz
sobota 28. října
otevření v 19.00
MeetFactory
Praha
Vyprodáno

Slavné songy od Chaozz
1,2,3
Televize
Hlasy z mojí hlavy
Policijééé
Planeta opic
Hej lidi
Zelený peklo
Svišti na golfovým hřišti
Vodopády