Je to deska o tom, že se máte zamilovat, i kdyby to mělo skončit špatně. Samozřejmě, že bez Dianina líného broukání, jemuž se tak hezky říká „smoky vocals“, by byl úspěch nahrávky poloviční. Ideálně by se měla poslouchat se sklenkou červeného v ruce.

Další doporučené desky

Alicia Keys: Alicia
Sedmé album hvězdy stylu R & B je po období experimentování návratem k její starší, zemitější muzice. Zároveň je však Alicia stále odvážnější – jako zpěvačka i sebevědomá žena chvíli před čtyřicítkou.

Bon Jovi: 2020
Velký návrat americké rockové kapely se nese v duchu současného chaosu i vlny solidarity. Vévodí mu pandemický duet Do What You Can s výtečnou countryovou zpěvačkou Jennifer Nettles.

Kapela Sto zvířat patří k nejžádanějším jménům na tuzemské hudební scéně.
Občas je dobré píchnout do vosího hnízda, říká frontman kapely Sto Zvířat Kalina

Kdyby tisíc klarinetů / Starci na chmelu
Dva slavné filmy v jednom! Takto pohromadě už hudba z prvních českých muzikálů vyšla kdysi dávno v šedesátých letech. Teď je album zpátky s několika bonusy a novým, lepším zvukem.

Smetana Trio: Beethoven Piano Trios
Ve světě vážné hudby je toto 2CD událostí. Beethovenova klavírní tria v podání Jitky Čechové, Jana Talicha a Jana Páleníčka nabízejí silný zážitek z geniálních skladeb hraných bravurní technikou.