Dnes večer zahraje tato rocková kapela pod širým nebem u Home Credit Areny v Liberci. „Mám radost, že vyšlo, že jsme to dokázali napsat. Bylo na tom dost práce, i když to zní celkem jednoduše. Většinou tu nejjednodušší písničku je nejtěžší nahrát tak, aby tak zněla. Aby nám to šlo „samo z huby" a lidi řekli: „Co na tom tak dlouho dělali?" Když to řeknou, je to jen dobře," dodává frontman Josef Vojtek.

Vzhledem k očekávanému zájmu až 14 tisíc diváků pořadatelé radí včasný příchod do areálu, který bude divákům otevřený již od 17 hodin. „Do areálu se dostanete vchodem z Jeronýmovy ulice u Restaurace STADION. Pro majitele vstupenek STÁNÍ U PODIA bude vyhrazen vchod na atletický stadion od beachvolejbalového hřiště zadem kolem Svijanské arény. Libereckým fanouškům doporučuji využít k dopravě do areálu linek MHD a vyhnout se tak čekání při příjezdu autem," říká Lukáš Přinda, ředitel společnosti provozující areál Sport Parku Liberec. Přímo k areálu jezdí autobusový spoj č. 17, využít lze i tramvajové linky do zastávky Staré Pekárny a autobusy do zastávky Čechova.

Řidiči mířící na koncert autem musí počítat s dopravním omezením. Ulice Jeronýmova a U Školy budou pro automobily kompletně uzavřeny. V ulicích 28. října a Doubská bude provoz pouze v jednom směru od společné kruhové křižovatky, druhý jízdní pruh bude vyhrazen pro parkování. Své vozidlo můžete až do naplnění kapacity odstavit i na centrálním parkovišti u multifunkční haly. Provoz budou řídit příslušníci Policie ČR a pracovníci pořadatele.

Čtěte také rozhovor se skupinou Kabát