Hity jako An Angel, Fell in Love With an Alien, Nanana nebo First Time pobláznily miliony fanoušků. Videoklip k tomu poslednímu dokonce natáčeli v pražské Nosticově ulici.

„Byla jsem v Praze dvakrát s manželem na romantickém víkendu. Rádi poznáváme evropská města. Mám dokonce raději Prahu než Paříž. Není tak komerční, má stále svou originální architekturu, a miluju ty staré budovy a užívám si je. Náš otec obchodoval se starožitnostmi, tak asi i proto mě to tolik baví,“ řekla v rozhovoru pro Deník Patricia Kelly.

Fotka pro fanoušky

Nikdy si prý nezapomene udělat fotku v Nosticově ulici. „A podělím se o ni s fanoušky na sociálních sítích. Singl First Time i jeho videoklip byly velmi úspěšné,“ dodala.

A proč se vlastně kapela rozhodla pro návrat? Muzika jim prý velmi chyběla a milují ji. Bohužel Barby a Paddy se ke své rodině na koncertech nepřidají.

„Hodně lidí se nás mnoho let ptalo, takže jsme o tom diskutovali a teď se konečně podařilo, že na comeback máme stejný názor. Také jsme našli ten správný tým, se kterým jsme věděli, že to klapne,“ řekla Kathy Kelly.

Tři novinky

Rodinná skupina se také rozhodla vydat nově zaranžované největší hity na albu s názvem We God Love, které obsahuje i tři nové písničky. „Tentokrát jsme se rozhodli, že práci necháme na producentech. Byl to pro nás nový impulz. Ženám zjemněly hlasy a mužům naopak zhrubly, takže jsme potřebovali písně přetransponovat. Stále zůstaly mohutné sbory, které jsou pro Kelly Family typické,“ vysvětlila Kathy.

Kelly Family lze považovat za fenomén 90. let. Jejich písně miloval celý svět. Během své kariéry prodali více než 20 milionů alb, získali několik ocenění i platinových, či dokonce multiplatinových desek.

Sestava

Do pražské O2 areny dorazí Angelo, Joey, Jimmy, John, Patricia a Kathy a zahrají své největší hity i novinky z právě vydaného alba.