Festival s nejlepším výhledem pod skokanskými můstky v Harrachově dnes nabídne 13 koncertů na dvou pódiích. Muziku si zde vychutnáte v nejvyšší nadmořské výšce.

Program na hlavní stagi odstartují rockeři z Prahy 1st Choice již před polednem. Kapely se tu budou střídat až do druhé hodiny ranní. Den i celý festival zakončí DeBill Heads.

Návštěvníci Keltské noci se dále mohou těšit na kapely: litoměřická banda zesnulého Františka Sahuly Synové výčepu, ryze panková E!E a Visací Zámek,  Krucipüsk, kteří nechyběli ani loni, Tři sestry, které celou akci zašťiťují, zpěvák Václav Neckář se skupinou jeho bratra Bacily i zpívající právník Doctor P.P.

Akustické pódium začne hrát až v 19.10. A představí se na ní tři formace: rockový  projekt s prvky trash-metalu 80. let a post rocku Peter Shabby, punk rockový Pirates of the Pubs, kteří se inspirují irskými lidovými písněmi, a nakonec kontroverzní písničkář Záviš.

Pokud se rozhodnete cestovat vlakem, silnice z vlakového nádraží do centra se opravuje, takže z nádraží nejezdí do centra Harrachova autobusy! Pořadatelé doporučují vystoupit už v Kořenově. Případně si cestu můžete prodloužit a prohlédnout si polské Jakuszyce a posléze dorazit nahradní autobusovou dopravou.

Deník doporučuje 

Hlavní stage:
16.40 E!E
18.10 Krucipüsk
19.50 Visací Zámek
21.30 Tři sestry
23.25 Václav Neckář

Acoustic stage:
22.45 Záviš