Třídenní festival s nejlepším výhledem a v nejvyšší nadmořské výšce se letos koná po dvacáté první a bude se tradičně konat tři dny.

STARTUJE DECHOVKA

Zahájení bude tradičně patřit Krkonošské Dechovce a dále se na podiu během dvou dnů vystřídají: Wohnout, Horkýže Slíže, Harlej, Vypsaná fiXa, Krucipüsk, Ivan Mládek a Banjo Band, Arakain, Plexis, E!E, De Bill Heads, Doctor P.P., Oldřich Kaiser a Dáša Vokatá, Flattus, Törr, The Atavists, Apple Juice, Heebie Jeebies, Dědovy blechy, MZH, VHS, Rudolfine, SPS, TV Smith a Hudební divadlo Karlín.

DOMÁCÍ TŘI SESTRY

Chybět samozřejmě nebude ani veselá „domácí" parta Tři sestry, která celou akci zaštiťuje.

Letos pořadatelé zkouší takový zajímavý experiment. „Na našem pódiu vystoupí umělci Hudebního Divadla Karlín! Exkluzivní vystoupení s živým orchestrem, pěveckou company a s těmi největšími „peckami", které bylo dosud možné slyšet i vidět jen
v klasickém kamenném divadle," vysvětlila za pořadatele Alena Rydvalová.

Herci vystoupí bez kostýmů a šminek, bez divadelního pozlátka v cca 45 minutách: Aida, Carmen, Producenti, Addams Family, Jesus Christ Superstar a další – průřez toho nejlepšího za posledních deset let Hudebního divadla Karlín, tedy za dobu, která uběhla od znovuotevření zrekonstruované budovy divadla, zničené povodněmi v roce 2002!

Takže už ve čtvrtek pod mamutím můstkem!

PRAKTICKÉ INFO

Festivalový areál se bude rozkládat na dostatečném zatravněném prostoru doskočiště mamutího můstku v Harrachově, s hledištěm pro 8000 diváků, velkokapacitními stany, festivalovým městečkem a produkčním a technickým zázemím. Ve festivalovém městečku bude připraveno občerstvení návštěvníků včetně krajových specialit, stánky se suvenýry, kavárna, čajovna, i atrakce pro sportovní vyžití…

Bezplatné stanování je možné v horním campu na vyhrazené ploše přímo za areálem festivalu, tedy za dojezdovou plochou obou můstků.

Vstupenka na 2 hlavní dny vychází na 590 Kč.

Kapely:

Tři sestry
Ivan Mládek a Banjo Band
Wohnout
Vypsaná Fixa
Horkýže Slíže
Krucipüsk
Doctor P.P.
E!E
Plexis
SPS
Arakain
Oldřich Kaiser a Dáša Vokatá
Hudební Divadlo Karlín
Harlej
DeBill Heads
Apple Juice
MZH
Krkonošská Dechovka
Flattus
Heebie Jeebies
The Atvists
Törr
VHS
Gits
Trautenberk
Rudolfine
TV Smith