Zpěvák Maxi Jazz, údajně jediný buddhistický rapper na světě, zval od počátku do svého hudebního chrámu a publikum ochotně souhlasilo. Skupina své příznivce provedla písněmi včetně hitu Bombs, jehož klip pobouřil na MTV. Na koncertě nezůstal snad nikdo sedět a publikum se střídavě měnilo z vlnící masy v les mávajících nebo tleskajících rukou.

Faithless, kteří si letos připomínají dvanáct let od svého vzniku, v Praze vystoupili potřetí. Skupinu tvoří vedle Maxi Jazze klavíristka a skladatelka Sister Bliss a producent Rollo. Faithless na své současné turné To All New Arrivals - The Tour 2007 přizvali hudební doprovod.

Muzikanti do Prahy přijeli v úterý. Maxi Jazz se podle pořadatelů koncertů prošel po Praze, Sister Bliss přicestovala se svým malým dítětem a chůvou a byla prý spíše v hotelu.

Hudbou Faithless se prolíná pop, house i hip hop. Oficiálně se skupina dala dohromady v roce 1995 v Londýně. Před dvěma roky sice ohlásila konec činnosti, nakonec se však rozhodla, že ještě má posluchačům co říci, a vyrazila s novým albem To All New Arrivals.