Kelly Family loni ohlásili comeback a na evropském turné už jsou od ledna. Jednou z jejich zastávek bude 8. března i pražská O2 arena. Hity jako An Angel, Fell in Love With an Alien, Nanana nebo First Time pobláznily miliony fanoušků. Videoklip k tomu poslednímu dokonce natáčeli v pražské Nosticově ulici. A proč se vlastně kapela rozhodla pro návrat? Muzika jim prý velmi chyběla a milují ji. Bohužel Barby a Paddy se ke své rodině na koncertech nepřidají.

Electroswingový mág Parov Stelar 10. března v Praze předvede, jak mu sluší blues a jazz. Jeho nové album s názvem The Burning Spider vyšlo loni v dubnu. Muzikant, který spolupracoval s Tonym Bennettem, Lady Gaga, Marvinem Gayem či Lanou Del Rey, má v Česku širokou fanouškovskou základnu. V domovském Rakousku získal 7 hudebních ocenění Amadeus.

Americká kapela Evanescence se 17. března představí v Kongresovém centru v Praze společně se symfonickým orchestrem. Fanoušci se mohou také těšit na desku Synthesis, která vyšla loni v listopadu. Jde o přepracované skladby z jejich repertoáru v elektronických a orchestrálních aranžích.

Koncerty měsíce

Rag'N'Bone Man, 2. března, Forum Karlín, Praha
Jessie Ware, 3. března, Divadlo Archa, Praha
Kelly Family, 8. března, O2 arena, Praha
Roni Size, 9. března, Roxy, Praha
Franz Ferdinand, 9. března, Forum Karlín, Praha
Pražský výběr Symphony, 10. března, Forum Karlín, Praha
Parov Stelar, 10. března, Tipsport Arena, Praha
Evanescence, 17. března,Kongresové centrum, Praha
N.O.H.A., 19. března, Lucerna music bar, Praha
Tři sestry, 21. března, Palác Akropolis, Praha
Ventolin, Samuel Kerridge a další, 22. března, Cross Club, Praha
Joan Baez, 28. března, Kongresové centrum, Praha
Creedence Clearwater Revived, 29. března, Divadlo Hybernia, Praha
30. března, Sono centrum, Brno