Uvolněná letní singlová novinka je osobní a autentickou výpovědí, v níž zpěvačka s nadhledem a vtipem komentuje svůj současný soukromý život. Videoklip vytvořila spolu se svým fotografem a kameramanem Lukášem Fronkem jako dárek ze společných fotek z Instagramového profilu.

Ihned po zveřejnění si získal velkou oblibu. Na YouTube se aktuálně drží v top trendech a na Instagramu autorky má ukázka z klipu přes čtyřicet tisíc laiků. 

Můj příběh

„Chystané nové album má pro mne zvláštní kouzlo – je totiž o mně. Vypráví, o čem sním, co mi dělá radost, a co mě naopak vytáčí ‚doběla‘. Příkladem toho, že jej pro mne vytvořili přátelé, kteří mě znají, je první singl ‚Protože‘, který napsal Marek Ztracený. Za písničkou stojí naše hodinové rozhovory a moře SMS zpráv a výsledek je skvělý. Ke slovům jen stačilo přidat pár momentek, které mapují můj příběh, a dárek byl na světě,“ vysvětluje vznik písně a klipu sama zpěvačka.

Dvacetinásobná česká slavice chystá na letošní rok hned několik zásadních novinek. Tou nejdůležitější je vedle zmíněného nového alba, které natáčí v bratislavském studiu LittleBeat (jeho producentem je Martin Maxo Šrámek, jenž stojí i za předchozím, platinou oceněným albem Hana (2016) a singlu i vánoční galakoncert v pražské O2 areně. Uskuteční se 10. prosince a jako hosté se představí kapela Petra Maláska, Bílý sbor, symfonický orchestr, součástí scény budou 3D hologramy a poprvé naživo zazní ochutnávky z nového alba.