„Vždycky se mi líbilo pozvat si na desku ještě někoho, kdo tam přijde s novou energií, hlasem a s novým názorem, a tím tu desku obohatí. A tak jsme měla na každém albu minimálně dva duety, a teď jich bude přes čtyřicet," řekla Vondráčková.

Album bude obsahovat například duet Step by Step s Martinem Dejdarem z prvotiny Marmeláda z roku 1993 i Byla to láska s Michalem Davidem z poslední desky Oheň z loňského roku. Nechybí televizní, pohádkové a filmové duety, stejně jako písně z muzikálů Touha, Ať žije rokenrol, Excalibur natočené například s Lucií Bílou, Václavem Noidem Bártou, Daliborem Jandou, Jiřím Kornem, Vilémem Čokem a Danielem Hůlkou. Album obsahuje i pět novinek a několik dosud nevydaných nahrávek.

Křest alba Vondráčková nechystá, protože už příští týden odlétá do Montrealu, kde žije se svým manželem, hokejovým reprezentantem Tomášem Plekancem a synem Matyášem. Předtím zazpívá 15. srpna na zámku Štiřín, kde vystoupí společně s kapelou svého otce Jiřího Vondráčka Vokobere.

V Čechách je Vondráčková nyní s celou rodinou. Natočit při té příležitosti duet s manželem, uznávaným hokejistou Montreal Canadiens, ji prý ani nenapadlo. „Asi by to bylo zajímavé, ale on se lépe cítí na hokeji než před mikrofonem. Tomáš je v soukromí introvert, to jen na ledě se z něj stává velký predátor," podotkla.

Čtyřiatřicetiletá Vondráčková pochází z muzikantské rodiny, její otec Jiří Vondráček je hudebník a zpěvák, matka Hana Sorrosová je textařka, teta Helena Vondráčková je zpěvačka. Vystudovala hudebně-dramatický obor na pražské konzervatoři a kulturologie na Filozofické fakultě UK. Poprvé se před kamerou objevila ve svých devíti letech, v roce 1992 se stala moderátorkou pořadu pro děti a mládež Marmeláda. Hrála mimo jiné ve třech filmech režiséra Juraje Jakubiska – Nejasná zpráva o konci světa, Bathory a Post coitum, Několik rolí ztvárnila v Divadle Rokoko, objevila se i v několika muzikálech.