Ve středu 9. března měla kapela koncertovat v Brně, koncert byl již několik týdnů vyprodán. V den vystoupení se však na webu i facebooku kapely objevilo prohlášení, že zpěváka Víťu Starého hospitalizovali v nemocnici. „Na vině je zřejmě cukrovka, moc bližších informací ale nemáme," píše se v prohlášení. „Oba koncerty, Brno (9. března) i Bratislavu (10. března), zatím odsouváme. Zakoupené lístky budou platit i v náhradním termínu," pokračuje se v prohlášení, které ukončuje přání: „Ještě jednou se všem moc omlouváme, držíme Víťovi palce a děkujeme všem za totéž."

Lucie Hájková z managementu kapely aktuálně uvedla, že nový termín brněnského koncertu je již znám. „Mandrage v Brně vystoupí 7. dubna, bratislavský termín je zatím v jednání," upřesňuje.

Turné plzeňské kapely Mandrage začalo 26. února v domácí Plzni. Další koncerty se budou konat podle původního plánu. Příští týden 18. března kapela vystoupí v Ostravě. Na západě Čech se objeví 26. března, kdy vystoupí v Sušici v sokolovně.

Mandrage jsou nominováni v hudební anketě Žebřík na titul Kapela roku. Slavnostního večera se dnes v plzeňském DEPO2015 ostatní členové kapely zúčastní.