Pod ochranná křídla si ji vzala Petarda Production.

Jedna píseň je i od Michala Davida

„Podařilo se nám dát dohromady dobrý tým skladatelů, naší snahou je, aby cédéčko bylo co nejvíce romantické. Spatřit světlo světa by mělo 1. května. Pěkné melodie už napsal Lešek Wronka, některé písně zkomponoval Kája Mařík, kterého posluchači určitě budou znát ze spolupráce s Danem Landou či Petrem Kolářem. Michal David měl také velký zájem pro Markétu něco vytvořit, takže napíše jednu či dvě písničky. A dalším autorem je brilantní kytarista Andonis Civopulos, jenž v minulosti složil krásné věci například pro Věru Špinarovou,“ říká Petr Šiška, který prakticky všechny písničky na cédéčku otextuje.

Chceme Nohavicu!

„Byl bych rád, kdyby nám také alespoň jednu písničku otextoval Jarek Nohavica, a chtěl bych také text po jednom talentovaném člověku, jehož jméno je Luboš Nečas,“ dodává Petr Šiška.

V březnu by se mělo začít natáčet ve studiu. Křest je naplánován už na 1. května – na Hutnickém dnu v Třinci, neboť Markéta Konvičková pochází právě z tohoto města.

Kmotrem bude Mareš

„Dokonce už je znám kmotr cédéčka – Leoš Mareš – a 17. května, kdy bude Markéta slavit šestnáctiny, pokřtíme desku také v Praze a připravíme zpěvačce malou oslavu narozenin,“ upřesňuje Petr Šiška.

Markéta Konvičková v minulých dnech pracovala na svém vizuálním portfoliu, které vznikalo v ateliéru umělecké fotografky Evy Palkovičové.