Lékaři prý Jaggerovi řekli, že „v současné chvíli se na turné vydat nemůže“. The Rolling Stones doplnili, že je potřeba, aby se zcela vyléčil. „Lékaři Mickovi řekli, že očekávají jeho úplné uzdravení, které mu umožní vrátit se na pódium co nejdříve,“ uvedl v prohlášení manažer.

V pražském Kongresovém centru vystoupila 24. března 2019 britská kapela Jethro Tull během jubilejního turné k příležitosti 50 let své existence.
Jethro Tull se v pražském Kongresovém centru se starými hity nepárali

Jagger na twitteru napsal, že je velmi nerad, že fanoušky zklamal a že se těší, že se ke koncertování vrátí tak brzy, jak to jen bude možné.

Není to poprvé

Severoamerická část turné nazvaného No Filter měla začít 20. dubna v Miami na Floridě a skončit koncem června v kanadském městě Barrie. Součástí této série koncertů bylo i vystoupení legendárních rockerů v pražských Letňanech loni začátkem července.

Skupina neodkládá svá vystoupení kvůli zdravotním obtížím frontmana poprvé. Podobně zklamaní byli fanoušci například před vyprodaným koncertem v Las Vegas před třemi lety, kdy Jaggera na pódium nepustila laryngitida.

Několikrát se podle Reuters koncerty odkládaly či rušily také kvůli trablům kytaristy Keitha Richardse. Následky jeho pádu ze žebříku zbrzdily začátek evropského turné kapely v roce 1998, osm let poté zase skupina odložila některé koncerty kvůli tomu, že Richards během dovolené spadl z kokosové palmy.

Pobytu v Mariánských Lázních si užívá Václav Neckář, v neděli poobědval v Dolní Jadruži.
OBRAZEM: Pohádkový princ Neckář je v lázních a připravuje další koncert