Nejen nahrávání jde ale do finiše. Pro účely obalu CD nafotila Monika novou sérii fotografií. „Chtěla bych, aby fotky odpovídaly hudebnímu obsahu a byly vznešené, decentní a exkluzivní. Požádala jsem tedy návrhářku Taťánu Kovaříkovou o dvoje šaty, které se budou hodit k náladě muzikálového alba. Výsledek předčil mé očekávání, modely od Taťány jsou nádherné,“ říká zpěvačka. Její dvorní fotograf Jaroslav Urban zajistil pro focení nádherný prostor – reprezentativní apartmá ve 12. patře Sluneční věže – nového developerského projektu v Karlíně.

Takový byt jsem ještě neviděla

„Takový byt jsem u nás ještě neviděla. Světlo jde do něj ze všech světových stran a většina snímků se díky tomu nemusela nasvěcovat uměle. Když přišel fotograf s nápadem, abychom fotili i na ochozu kolem bytu, úplně jsem zapomněla, že trpím závratí. Když jsem se pak v té nádherné róbě ocitla na lávce vysoko nad zemí, zatočila se mi hlava,“ směje se zpěvačka.

LUXUS. Monika Absolonová s vizážistou Zdeňkem Fenclem.

Snímky ze zákulisí focení s vizážistou Zdeňkem Fenclem prozrazují, že Monika Absolonová zvolila k luxusnímu outfitu i luxusní místo.