Téma hledání svobody, spravedlnosti a lásky bylo v normalizační době velmi potřebné a Pavel Landovský byl jako herecký pódiový protihráč kapely mimořádný. Petrova hudba a texty daly šanci výtečné studiové spolupráci s orchestrem Gustava Broma, ale zejména potřebně prostému, křišťálově čistému a předloze oddanému zpěvu Hany.

Epoque Quartet
Desku pokřtíme i s Markem Ebenem, říká Vít Petrášek ze souboru Epoque Quartet

Albový projekt Nikola Šuhaj loupežník se dočkal mimořádného posluchačského ohlasu, ale i oficiálního ocenění, např. v podobě ceny Bílá vrána časopisu Mladý svět. Hlavně se však stal začátkem cesty Ulrychových k jejich provázanosti s moravskou folklorní muzikou.

Význačný rok

Rok 2019 je pro sourozence Ulrychovy opravdu význačný. Petr oslavil 21. února pětasedmdesátiny, Hana bude mít za několik týdnů sedmdesát. Se skupinou Javory vystupují čtyřicet pět let a od vydání jejich nejznámějšího alba uply- nula stejná doba.

Jeho mimořádné koncertní křty se uskuteční 12. května v brněnském Mahenově divadle a 13. května v pražském divadle Hybernia, kde sourozenci zahrají se svojí skupinou Javory, Javory beat i zajímavými hosty.