Hlavně začínající skupiny hrávají koncerty, zábavy i svatby. Kdy vy jste hráli poprvé na svatbě už jako Nazareth? Vzpomenete si na honorář? Kus dortu, koláčky a basa piva to asi „nespravila“ či ano?
Nazareth: To už je teda hodně let! Hráli jsme na svatbě kamaráda, když jsme byli začínající kapela. Ale hard rockové skupiny nejsou pro novomanžele, ti radši něco romantického. A jasně, že nám dal najíst a hodně napít.


Máte v repertoáru písničku, která je víc svatební či této tematice blízká hudebně, či textem? A hrávali jste si na svatbách i navzájem?
Píseň se svatební tematikou nemáme, ale o lásce ano. Nakonec „Love Hurts“ se celkem prodalo přes 20 milionů. Ale na svatbách jsme si nehráli.


Prozraďte, co vše čeká vybraný pár?

Rádi se s nimi vyfotíme po koncertu a popřejeme jim osobně hodně štěstí.


Uvítáme také některého z členů kapely Nazareth v Ústí? Přijede se třeba podívat na Mega svatbu do ústeckého muzea?
Tak to bohužel ne. Jsme v ČR pouze pár dní a většinu z nich strávíme koncerty na východ od Prahy a také na Slovensku…


Mezi páry, které Mega svatba v Ústí v neděli čeká, už je i takový, který má dítě. Je podle vás lepší uzavřít sňatek i později, nebo žít jen tak „na hromádce“, jako nesezdaný pár? To je dnes dost časté, až „moderní“…

Každému podle své chuti, ale my jsme ze staré školy a když se mají narodit děti, tak nejlépe do rodiny.


Na svatbě se často něco semele, já se třeba vracel domů pro občanský průkaz, bez něhož by to nešlo. Zažil jste také nějaký svatební poprask?

Na pár svatbách už jsme byli. Ale naštěstí kromě pár opilých svatebčanů na nich vše proběhlo ok.


Velká svatba začíná v ústeckém muzeu v magické datum 20. 11. 2011 a dokonce v 11 hodin 20 minut. Věříte, že takové datum může přinést i štěstí a úspěch v manželství?

Víte, jak to chodí, magie je v lidech samých, a tak jim přejeme, ať jim to vydrží a hodně štěstí a lásky!