Co vás přivedlo k muzice? Touha po hraní, nebo vědomí, že holky mají rády kytaristy?

No, to druhé to rozhodně nebylo. Vůbec nevím. Můj táta vyrábí kytary a jednou se mě zeptal, jestli si chci vyrobit vlastní, a já řekl, že jo. No a od té doby hraju.To mi bylo patnáct a předtím jsem hrál asi půl roku na akustiku. Tu jsem pak daroval do Afriky a od té doby hraju na elektriku. Jako malej jsem hrál dokonce na housle. Ale musím se přiznat, že neumím noty. Velkou část na tom nese moje lenost. (smích) Doma jsem cvičil tak, že mi máma něco zahrála na klavír a já to zopakoval. V podstatě mi někdy stačí, když písničku slyším, a pak už ji můžu zahrát. Je to taková celoživotní improvizace. (smích)

Hrajete i na jiný nástroj? Nebo máte v plánu rozšířit své hudební portfolio?

V současnosti hraju na akustickou kytaru. Jak jsem říkal, jako kluk jsem hrál na housle, ale to už je minulost. Na klavír umím zahrát tak jednu dvě písničky. Občas hraju ještě na basu. Jednou jsem si zahrál na theremin. Když je člověk muzikant, tak si s tím myslím slušně zablbne. Možná bych si v budoucnu pořídil nějaké perkuse. Jen si to představte, hrát na louce nebo v lese s kamarády na bubínky. (smích) Pokud jde o to, co hraju, tak hlavně funk, funk-rock, pop-funk.

Jaký hudební žánr máte nejraději? Co za hudbu posloucháte?

Rozhodně u mě vede jazz. Ale jsem schopný poslechnout si klidně i dechovku, „elekto" nebo nějaký metalový věci. (smích) Zkrátka poslouchám to, co je dobrý, a nerozhoduje styl nebo autor.

Co je pro vás v současnosti vaším největším úspěchem?

To je složitý. Hlavně to, že žiju. (smích) Většinou jsou to jen drobnosti, který vás těší. Nezakládám si na konkrétních situacích. Všechno mě posouvá o level dál. Pro mě je důležitý hrát pro dobrej pocit a pro dobrej pocit lidí. Když se nad tím zamyslím, tak úspěch je pro mě, když za mnou někdo přijde a řekne mi například, že mám dobrej zvuk. To mě samosebou vždycky potěší. (smích)

Jaké jsou vaše plány do budoucna?

Já neplánuju. (smích) Už dávno jsem s tím přestal. Ale jo, jedna věc tu je. Chci si nechat sestavit zesilovač na zakázku. Na našich koncertech se vždycky diví, že mám takovej malej aparát, a přitom ten zvuk je … ať soudí druzí.. (smích)

Je někdo ze známých hudebníků, s kým byste si přál zahrát? Jako například splněné přání Keitha Richardse, který si zahrál s Chuckem Berrym.

Rozhodně s Hiramem Bullockem. Asi protože mě nejvíc ovlivnil. Uvízl mi v hlavě. Když jsem byl na jeho prvním koncertě, tak jsem vyloudil trsátko a v okolí nebyl nikdo, kdo by mě s ním vyfotil. Po půl roce jsem šel na jeho koncert znovu a to už mě vyfotil táta, ale udělal jen jednu fotku, aby Hirama nezdržoval, a ta byla rozmazaná. (smích) Z dalšího koncertu vyšlo téměř sto skvělých fotek. A ty se mi při formátování počítače smazaly. Byla to jen ta jedna jediná složka z koncertu. No a za tři měsíce Hiram umřel na rakovinu hrtanu. Asi to tak mělo být.