Za svou kariéru prodal desítky milionů alb a zlomil miliony dívčích srdcí. Niall Horan proslul jako člen legendární chlapecké skupiny One Direction a patří k hlavním hvězdám letošního ročníku festivalu Colours of Ostrava. To však není jediná šance, jak jej vidět live.

„Niall Horan se se svou novou deskou The Show vydává na své prozatím největší tour a zavítá poprvé i do Prahy. Konkrétně vystoupí 17. března 2024 v pražské Sportovní hale Fortuna,“ prozradil Deníku Ondřej Pojzl z pořádající agentury Live Nation.

| Video: Youtube

Aktuální deska nabízí hluboce procítěnou úvaha o všem, od duševního zdraví až po nekonečnou komplikovanost a nejistotu lásky. Je nekonečně okouzlující výpovědí o tom, jak následovat své srdce až k jeho skutečné podstatě. Horan se obzvláště těší na svá vystoupení, jelikož se jedná o jeho nejosobnější materiál, který ve své výjimečné kariéře prozatím vytvořil.

„Není nic lepšího než sledovat, jak vám dav zpívá se všemi těmi emocemi ve tváři, a vědět, že si tu píseň spojuje s něčím významným ve svém vlastním životě,“ říká Niall Horan. „Pro mě je to vždycky to nejlepší, co může z psaní písniček vzejít,“ dodává. 

Horan, který se v této sezóně připojil k pořadu The Voice televize NBC jako nový kouč, v něm představil svůj nový singl Meltdown.

Éra One Direction

Horan, který pochází z irského Mullingaru, prodal přes 80 milionů desek a několikrát koncertoval po celém světě jako člen kultovní skupiny One Direction. Jeho sólový debut Flicker se v říjnu 2017 dostal na první místo žebříčku Billboard 200 a obsahoval 3x RIAA platinový singl „Slow Hands“ (tedy prodalo se jej více než 3 miliony kusů) a 2x RIAA platinový singl „This Town“ (prodeje přesáhly 2 miliony kusů).

| Video: Youtube

Album se dostalo do Top 10 celkem ve 20 zemích. S celkovým počtem globálních streamů přesahujícím osm miliard získalo album Flicker platinu v pěti zemích (včetně USA) a zlato v dalších sedmi zemích. V roce 2020 následovalo album Heartbreak Weather, které se umístilo na vrcholu britského žebříčku Official Albums chart a žebříčku Billboard Top Album Sales.