Přestože přímo z kapely ještě tyto zvěsti nikdo nepotvrdil, fotografie, které se na internetu objevily, dokládají, že u zrodu další nahrávky budou stát i někteří původní členové Brian Johnson, Phil Rudd, Angus Young a jeho synovec Stevie. Proč by se jinak společně zdržovali u kanadském studiu Warehouse?

Bratři bydleli spolu

Zdroj, se kterým jako první přišel dallasský Jam Magazine, tvrdí, že půjde o starší skladby z období někdy na začátku milénia, kdy bratři Youngové bydleli spolu.

Skupina AC/DC varuje: Pozor na černý sníh!

„Napsali společně stovky skladeb. Mnoho z nich natočili a byly doteď uložené. Angus se rozhodl ty nejlepší z nich vybrat a ve studie je dokončit,“ řekl neznámý zdroj.

Podle něj by měl na albu opravdu zpívat Brian Johnson, který v březnu 2016 přestal s kapelou vystupovat kvůli hrozbě ztráty sluchu.

Záskok Axla Rose

Nahradil ho Axl Rose z Guns 'N Roses, s ním za mikrofonem vystoupila kapela v květnu 2016 i na Letišti v Letňanech. Nového zpěváka v kapele ale nesnesl baskytarista Cliff Williams. Nyní by se podle stejného zdroje měl k AC/DC znovu připojit.

AC/DC
Zemřel spoluzakladatel AC/DC Malcolm Young