„První singl „Jsem optimista" z aktuálního alba jsem vybírala podle toho, jak na písničku reagují posluchači na koncertech. Tahle píseň je naopak pro všechny naprostou novinkou. Přesto si myslím, že se může dotknout každého, protože vztahové a citové problémy známe všichni. To zná a rozumí tomu každý a všude na světě," říká Olga Lounová.

Klip „When the music´s on" doprovázejí pro větší srozumitelnost i české titulky a po únorovém uveřejnění na YouTube jej zhlédlo již přes 220 000 diváků. Olga zpívá o vztahové krizi, prožívá v klipu rozchod, vyrovnání se s novou situací a dodává: „Hudba je lék. Pro mne vždycky byla a bude. Dokáže vystihnout emoci, posílit, rozveselit nebo si jde skrze ní projít katarzí. Není lehké padat na dno, ale na každou situaci existuje řešení, jen je potřeba trocha času. Nikdo by se neměl dostat na kolena, ale když už se tak stane, tak je nutné najít sám sebe, ať už nás vykolejilo cokoliv. Pustit si písničku a odvést myšlenky pomáhá."

| Video: Youtube

Píseň „When the music's" on je natočena v Los Angeles s producentkou a skladatelkou z RedOne production Aleenou Gibson. RedOne production spolupracovalo s mnoha světovými hvězdami včetně Lady Gaga, Jennifer Lopez, Bruno Marse a dalších.

Největším zážitkem pro Olgu bylo setkání s Chesterem z Linkin Park a jeho manželkou na koncertě hlavního hrdiny videoklipu, kterého si zahrál herec, ale také bubeník a módní designer Eli James. „Eli je multitalentovaný umělec. V mládí byl obsazovaným hercem, později úspěšným bubeníkem. Se svým solovým projektem Eli James Expirience objel celý svět. Hraje také v kapele Julien K a ve skupině Chestera Benningtona z Linkin Park Dead By Sunrise. Zajímavé také je, že hrál se Skrillexem. V současné době má také vlastní módní značku Ghostcircus," vysvětluje Olga.

Dalším hercem videoklipu je Trevor Snarr. Herec známý z filmu Napoleon Dynamit nebo Táta v trapu, Cloud 9, Dead Stop, Disneyho Minuteman, Gold Fever pro Discavery Channel nebo rolí ze seriálu General Hospital. Kamarádku ve videu ztvárnila talentovaná tanečnice Michaela Josífková, která byla také produkční silou.