V rámci osmé řady pořadu navíc dojde k několika změnám. Budou jím provázet hned dva moderátoři, a to Ondřej Sokol a Aleš Háma, který byl v minulé sérii porotcem. Tou největší změnou bude ovšem to, že diváci zhlédnou ty nejlepší a nejoblíbenější účinkující napříč všemi minulými ročníky – budou to zkrátka opravdoví šampioni. Celkem jich bude deset. Rozhodně se tak máme na co těšit.

George Clooney, Julia Robertsová
Nejen kasino Dannyho parťáků. Robertsová a Clooney shánějí „lístek do ráje“

Jedním z již oznámených aktérů bude herec, dabér a moderátor Petr Rychlý, který se zúčastnil vůbec prvního ročníku Tváře, v němž se proměnil například v Jiřího Schelingera, Jana Nedvěda či Hanu Hegerovou.

„Přiznám se, že mě opětovná nabídka velmi mile překvapila. Samozřejmě jsem neváhal a okamžitě ji přijal, protože v dnešní kovidové době je potřeba lidi trochu pobavit, aby přišli na jiné myšlenky, odreagovali se. Zároveň je to práce, kterou mám rád. Stejně tak mám rád, když se lidé smějí,“ okomentoval svoje angažmá v show Petr Rychlý, který patří na téže obrazovce už několik let k hlavním hvězdám seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Jak se na zmíněné změny díváte? Nezalekl jste se jich?
Měl jsem trochu strach, když nás je tolik, jestli se to vůbec dá fyzicky i psychicky vydržet. Musím říct, že moji kolegové a kolegyně jsou nejen neskutečně šikovní, ale zároveň věřím, že se i vzájemně podpoříme, abychom čas strávený v show prožili v co největší pohodě. A nápad dát dohromady moderátorskou dvojici Ondřej Sokol a Aleš Háma byl ideální. Oba se fantasticky doplňují, mají formu a jsou neuvěřitelně vtipní. Jinak mám velkou radost i z toho, že se do poroty vrátil herec a režisér Jakub Kohák.

Režisér Petr Zelenka
Covid za dveřmi a budoucnost ve hvězdách. Za cokoli budu rád, říká Petr Zelenka

A co říkáte na jednotlivé účastníky, své „spolubojovníky“? Jak se na ně připravujete? Zatím můžeme prozradit, že jimi budou modelka Jitka Boho a herci Iva Pazderková a David Gránský.
Některé z kolegů a kolegyň jsem vůbec neznal, takže se postupně vzájemně oťukáváme. Nicméně musím na jejich adresu říct, že jsou všichni opravdu velmi pracovití a zodpovědní. A já věřím, že až je příznivci této televizní show zhlédnou na vlastní oči, tak jejich výkony po zásluze ocení.

Máte nějaký rituál před tím, než vstoupíte do pověstného výtahu, v němž se účinkující promění v tu kterou hudební hvězdu?
Určitě mám, ale popravdě řečeno je to pokaždé jinak. Rozhodně vždy poslouchám svoje tělo. Z toho vyplývá, že každá písnička, každé číslo vlastně vytvoří jiný rituál. Samotného mě to občas překvapí.