Píseň speciálně pro zpěvačku napsal čerstvý držitel Českého slavíka v mužské kategorii Marek Ztracený, konečnou zvukovou podobu dal nahrávce slovenský producent Martin Maxo Šrámek v bratislavském studiu Littlebeat. Režisérem a kameramanem videoklipu byl Jaro Atry ze společnosti WeAreFilm, ale jeho původní idea vznikla s přispěním nejbližších a spolupracovníků Lucie Bílé, tedy syna Filipa Kratochvíla a Patrika Černocha.

Herec a zpěvák Vojtěch Dyk
Myslivečkova hudba mě okouzlila, říká skladatelův představitel Vojtěch Dyk

„Mám nádherné povolání, díky kterému mohu posílat lidem něco, co teď všichni moc potřebujeme, a to je láska. Proto posílám pohlazení v podobě videoklipu, který se jmenuje O lásce. Láska vyhrává v pohádkách a věřím, že vyhraje určitě i teď,“ vzkazuje umělkyně fanouškům i prostřednictvím nového videoklipu.

Chystá se i crazy muzikál 

Na zmiňované téma se navíc v Divadle Lucie Bílé v Praze chystá crazy muzikál Láska je láska – obnovená premiéra kusu, jehož autory jsou Ondřej Soukup (hudba), Gabriela Osvaldová (texty) a Antonín Procházka (libreto a režie), je naplánována na 7. dubna příštího roku.

Zdroj: Youtube

Bláznivý příběh je o divadelní postavě, která není spokojená s tím, jak ji autor napsal, a tak se rozhodne vzít děj do vlastních rukou. Díky triku se ocitne v době mládí svého bohémského tatínka a snaží se ho převychovat, aby ovlivnila svůj osud. Podaří se jí přepsat scénář vlastního života anebo platí, že co se má stát, stane se?

Pianista a hudební pedagog Ivo Kahánek
Pianista Ivo Kahánek: Klíčem ke zdolání trémy není ji nemít

V hlavní roli se bez alternace představí Lucie Bílá. Dále se mohou diváci těšit na Martina Písaříka, Dennyho Ratajského, Markétu Procházkovou, Barboru Munzarovou, Kateřinu Marii Fialovou či Martina Poštu.