Sandra Cretu pochází z Německa a nyní žije na Ibize. Podílela se také například na známém projektu Enigma, díky němuž je její hlas známý dodnes. „Sandra stále aktivně koncertuje a vydává nová alba. Brněnský koncert bude průřezem její dosavadní tvorby včetně novějších nahrávek a potrvá téměř dvě hodiny. Pro fanoušky to bude opravdový zážitek, protože při svých vystoupeních sází i na poutavou vizuální show,“ upřesnil Gehringer.

Sandra: koncert v Brně
Datum a místo: 31. října 2017, Brno, Bobycentrum.
Vstupenky: od 990 korun, předprodej začal v pondělí.

Jako předkapela se představí uskupení Ukulele Orchestra jako Brno v čele s Karlem Heřmanem. „Vstup do sálu divákům umožníme už v 19.00, Ukulele Orchestra jako Brno začne hrát o hodinu později. Sandra vystoupíNěmecká zpěvačka Sandra.Zdroj: archiv Moravia Top Concerts po 21. hodině,“ upřesnil spoluorganizátor akce Michal Hakun. Do Brna se Sandra vydá z Berlína. Jedním z jejích požadavků byl například pětihvězdičkový hotel s restaurací zaměřenou na evropskou kuchyni, v jehož blízkosti je kadeřnictví. „Rezervovali jsme pro ni jeden z nejlepších hotelů v centru Brna, zdrží se ve městě dva dny,“ doplnil Hakun.

Vstupenky stojí od 990 do 1890 korun. „Lístky za 990 Kč jsou na stání, sezení za 1190, VIP zóna za 1890 Kč. Tyto ceny budou platné do června a poté se navýší,“ podotkli pořadatelé.

Své první album Sandra natočila v roce 1985. Má název Japan ist weit a je to německá verze písně Big in Japan od Alphaville. Ještě tentýž rok vyšel úspěšný singl (I’ll Never Be) Maria Magdalena, který získal první místo ve 21 zemích světa.

Se svými dalšími hity Sandra uspěla v soutěži Tokyo Song Contest, získala cenu za nejlepší zpěvačku roku v Itálii. Na úspěchy z osmdesátých let se jí už později navázat nepodařilo, stále však vydává dobře prodejná alba, její zatím poslední deska má název Stay in Touch.