„Voxel pěkně zpívá a má i takový sex appel," smála se v Ústí na Majáles třeba Martina, studentka ústeckého gymnázia v Jateční.

Marcela Kočandrlová z Warner Music vysvětlila, proč firma vydává album právě Voxelovi: „ Má u mladého publika úspěch. Folk-popový Voxel během pár měsíců bodoval s pár hity, po písních V síti, Superstar a Trip nedávno zveřejnil svoji první baladu 5. song. Tyto písničky také tvoří páteř jeho debutového alba All Boom! Jak říká, vznikaly během několika měsíců a mapují jeho cestu od elektropopu k více písničkářské a akustičtější poloze. Hudba je v drtivé většině Voxelova, texty psal jeho autorský parťák Pokáč ," řekla pro Deník.

Užil jste si Majáles?
Maximálně! Trošku jsme se bál, protože už máme za sebou jeden Majáles, ale z publika šla energie, a to mě vždycky nabije tak, že skoro dva dny nespím. Takže super, energie mám na další tři hraní, kdyby dnes ještě byly.

Co to s člověkem dělá, když má pod pódiem tolik hezkých dívek a všechny ho milují?
Je to krásný pocit. Jen je tam pak trošku boj s vlastním egem. Člověk si připadá, že je větší, než ve skutečnosti je. Ale pak vždycky „padne na hubu"… Myslím, že jsme si všichni rovni (smích).

Zazněla od vás dnes i nějaká úplně nová písnička?
Tady v Ústí určitě třeba písnička V naší ulici. Na desce je a asi to bude i nový singl.

Co vše tu z alba zaznělo?
Ty nejpodstatnější věci určitě. Já totiž i dost mluvím, tak to pak moc nesleduju.

Jak se na své první album těšíte?
Je pro mě takový malý… vlastně velký svátek. Písničky na albu jsou mnohdy starší jak dva roky, ale až teď cítím tu pravou chvíli je vydat. Mapuje moji cestu určitého uvědomění. Jelikož jde o mou debutovou desku, těším se, až bude venku. Interpret bez desky není zcela právoplatným interpretem a jsem zvědav, jak lidi písně z ní uchopí. Jestli ucítí ten přerod, případně ji odsoudí. Ať tak či tak, jsem připraven na vše, protože není nad životní zkušenost. A o hudbě to platí dvojnásob!

Zdroj: Youtube