Kromě Brna, kde Queenie celou UNIVERSUM Tour odstartují ve velkém stylu, se kapela představí také v Olomouci, Ostravě, Lokti, Konopišti, Liberci, Plzni, Boskovicích, Mikulově, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Svojšicích a samozřejmě také v Praze. Zde vystoupí na Výstavišti u Křižíkovy fontány, kterou rozzáří svou (nejen) světelnou show.

S ohledem na dlouhou koncertní pauzu se kapela vůbec poprvé zapojila do celkové organizace a s realizačním týmem vyladila každý koncert s cílem, aby zážitek diváka začínal už při samotném vstupu. „Letošní léto bude o kvalitě a o výzvách, proto ze sebe vydáme maximum, abyste si koncerty užili. Nechte se vtáhnout do našeho Universa,“ zve fanoušky frontman kapely Michael Kluch.

Richard Krajčo, sobotní magnet na Stezce Valašce a pátá celebrita na tamním chodníku slávy.
VIDEO: Překvapení pro turisty! Richard Krajčo připravil na Pustevnách koncert

Celá UNIVERSUM Tour bude tematicky laděná včetně cateringu. Návštěvníci ochutnají nejen loni uvedené Queenie pivo, které vzniklo propojením toho nejlepšího z českých a anglických surovin, ale například také Bang-Bang kuře, jedno z nejoblíbenějších jídel Freddieho Mercuryho. A samozřejmě se mohou těšit na písně legendární skupiny Queen v precizním provedení Queenie.