"Konečně jsme dospěli do momentu, kdy Češi jsou schopni akceptovat tu slovenskou scénu," uvedla zpěvačka, která přiznala, že vyrostla na slovenských vzorech - Marice Gombitové, skupině Modus, Palovi Hamelovi a Peterovi Lipovi. Přiznala ale, že byla nejvíce dopovaná americkou černou muzikou. "Slovensko vůbec je víc funkové, Čechy jsou víc rockové," dodala. V Čechách má nejraději skupinu Wohnout.

Fakt, že řada českých dětí už nerozumí slovenštině, bere jako normální, neboť ostatní média nenabízejí tolik slovenštiny jako rádia. "V televizi málokdy slyšíte slovenskou pohádku," uvedla. Na Slovensku je to mnohem častější, o čemž se přesvědčí při každé návštěvě rodičů.

Interpretka se domnívá, že Slováci na tom nejsou muzikálně lépe než Češi, ale mají širší hudební spektrum a jsou emocionálnější, asi díky tomu, že jsou blíž Maďarům, a tak více zachází do extrémů. "Když jsme naštvaný, tak jsme fakt naštvaný a když milujeme, tak se toho nebojíme, což tady v Čechách může být nazváno klišé," dodala.

Rolincovou láká také cikánská muzika a na nová připravované desce D 2, která bude celá remixová, bude jeden bonus s cikánskou kapelou. Deska bude kompilací dýdžejů z celého světa. "Moc mě s nimi baví zpívat. Je to zas jiný pohled," vysvětlila. Nesnaží se je nijak omezovat. Dá jim do ruky několik stop svých písniček a oni je skládají jako puzzle.

Zatím nehodlá vyhledávat nahrávání na západě u gramofonových velkofirem, ale nebrání se tomu. Přiznala ale, že nyní je pohodlná a má trochu jiné představy a plány i v osobním životě a nechce některé věci opustit nadlouho. "Chcete-li v cizině uspět, musíte zariskovat, vzít to na 100 procent a opravdu tam žít a počítat s tím, že se rok dva budete plácat jako číšník, a pak to může nebo nemusí vyjít," uvedla.

Nabídky na herectví se jí na Finále nehrnou. Po ukončení studia herectví na konzervatoři natočila jediný velkofilm Takmer ružový príbeh s Jurajem Jakubiskem, který byl spíše muzikálem. Filmování už nebere moc vážně a raději chce dělat hudbu, o níž je přesvědčená, že ji umí.