„Byli jsme ve svízelné situaci a Tereza nás zachránila. Ten přechod byl pozvolný. Na desce to zvládla skvěle. Je logické že se s příchodem jiného hlasu změní zvuk kapely. Ale jsme velmi spokojení,“ pochvaloval si Matěj Ruppert.

Tereza Černochová byla fanynkou Monkey Business prakticky od jejích začátků v roce 2000 a s kapelou často zpívala jako záskok. „Těžko se to popisuje. Kdysi se mi o tom zdálo, nikdy by mě ale nenapadlo, že Tonya odejde a já ji nahradím. Lidsky jsme si sedli a trávíme spolu i volný čas. Deska se povedla a jsem na ni hrdá,“ řekla Černochová a dodává, že si velmi váží spolupráce s Romanem Holým, který všechny své kolegy umí postrčit tím správným směrem.

„Zkouší, na co ty lidi mají a na co ne. Jestli je může posunout dál… Líbí se mi, že mě pořád posouvá, abych se zlepšovala a poznávala nové věci,“ dodala zpěvačka. Některé části desky vznikly i v jejím domácím studiu, které si pořídila kvůli vzdálenosti mezi jejím bydlištěm a Sušicí, kde žije Roman Holý. „K radosti našeho basisty jsem to studio pojmenovala Disco pizda,“ smála se nová zpěvačka Monkey Business.

Na koncertech se kromě nových písní mohou fanoušci těšit na obměněný setlist. „Baví nás měnit skladby, které hrajeme. Nedávno jsme třeba oživili Boner z naší první desky a zase jsme se do ní znovu zamilovali. Obměna je cesta k nesmrtelnosti,“ vtipkoval Matěj Ruppert. Kapela se několikrát za rok sejde na soustředění, kde starším písním mění aranžmá, aby muzikanty stále bavily.