Už svým prvním albem Night Visions vydaným v roce 2012 zaznamenala kapela, do té doby známá jen na lokální scéně okolo Las Vegas, ohromný úspěch. Poprvé od roku 2006 se tak na špičce žebříčku prestižního časopisu Billboard objevilo debutové album rockové kapely. Druhý singl z této desky – Radioactive – se udržel na špičkách hitparád rekordních 23 týdnů a stal se tak největším hitem roku 2013 ve svém žánru. Imagine Dragons pak zakončili úspěšný rok vítězstvím ve dvou kategoriích prestižních cen Grammy – album roku a nejlepší rocková nahrávka roku.

Hudebníci ale neusnuli na vavřínech a mimo vystupování na největších festivalech světa a na vyprodané americké i evropské tour neúnavně skládali a psali materiál na druhou desku Smoke + Mirrors, která vyšla 17. února 2015 na Interscope Records a ze které už jsou v tuto chvíli venku tři veleúspěšné singly – I Bet My Life, Gold a Shots.

„Imagine Dragons novou deskou jednoznačně potvrzují svoji skvělou formu, díky které mají našlápnuto upevnit svoji výjimečnou pozici na světové rockové scéně," říká Petr Novák z pořádající agentury Live Nation. Podle něj se kapela vrací jako zkušenější, větší a vyzrálejší. Vstupenky budou k dostání od pondělí 4. května v sítích Ticketportal.cz od 990 do 1390 korun včetně všech poplatků.