„Jako první jsme chtěli pustit ven spíš hybnější tanečnější písničku, která může pro někoho znít možná trochu překvapivě, ale pořád máme pocit, že to jsou Tata Bojs,“ vysvětluje výběr prvního singlu bubeník a zpěvák kapely Milan Cais.

Zároveň přiznává, že při rozhodování, kterou píseň zveřejnit jako první, hrály roli i nadšené reakce fanoušků v rámci loňského miniturné s názvem Křest & Test. Tam skladba Zvony společně s dalšími dvěma novými písněmi Minoritní a Velký třesk poprvé zazněla naživo.

Kromě hodně našlapaného a v některých ohledech netypického zvuku zaujmou Zvony i úderným textem.

Pro křest nového alba si Tata Bojs zvolili pražskou halu O2 Universum, kde zahrají 31. března 2021.

„Plánování koncertu vypadá v současné době trochu jako sci-fi. Ale doufám, že se to brzy změní. Ostatně také spousta námětů z knih Julesa Vernea se dočkala reálné podoby,“ dodává se svým typickým vtipem baskytarista Mardoša k vystoupení. Vstupenky jsou již nyní v prodeji v cenách od 790 do 1090 korun.

Návštěvníci pražského koncertu, jemuž by mělo předcházet deset zastávek po republice, se mohou těšit i na zcela nový zvukový systém, který zajišťuje komfortní hyperrealistický zvuk na všech místech v sále. Unikátní scénografie šitá na míru O2 Universa bude opět dílem Milana Caise.