Stačí si ve svém diáři zaškrtnout datum 17. – 19. července a začít plánovat víkend v Hořicích.

Tento další ročník bude opět v příjemném prostředí areálu kempu U Masarykovy věže samostatnosti. Z té je úžasný výhled a rázem budete mít celé Podkrkonoší jako na dlani. Návštěvníky určitě potěší i blízkost koupaliště, vybudovaná cyklostezka či řada možností pro pěší turistiku. Ubytovací kapacity poskytují pestrý výběr i sociální a dopravní zázemí. Ke spokojenosti návštěvníků bude v areálu zajištěno občerstvení a další stánkový prodej a služby jako u předchozích ročníků. Bude to rockově metalový nářez skvělé muziky!

Jako loni Dymytry

Letošní ročník ani jinak představit nelze. Pořadatelé věří, že to bude jeden z nejsilnějších ročníků. Prozradíme, že divácky nejžádanější kapela Dymytry ukončí svým koncertem páteční večer (na vloženém snímku Jana Holého) a další kapela s velkou fanouškovskou základnou, Komunál, zakončí ten sobotní.

Program Rockfestu 2015.

Nicméně nebudeme předbíhat a začneme hezky od začátku. Nová hlasovací soutěž v rámci festivalu Dej šanci mladé kapele rozhodla, že úplný začátek festu odstartuje její vítěz, mladoboleslavská kapela Enola Gay. Mají svoji kariéru vcelku dobře nastartovanou. Tato nadějná parta muzikantů se totiž účastnila ke konci roku 2014 i soutěže Naděje rádia Beat. Umístila se na hezkém druhém místě se svojí skladbou Houmles.

Celkem po dva dny si užijete šestnácti samostatných koncertů, a to nejen legend české hudební scény, ale i mladší generace.
Představíme zde pro vaši představu známé i ty méně známé názvy kapel, které věříme, že vás nalákají na tento úžasnou atmosférou zářící festival v Podkrkonoší kousek od Králova Hradce. Tak si přijděte užít koncert svých oblíbenců, jako jsou Dymytry – Citron – Kreyson – Merlin – Komunál – Krucipüsk – Doga – Motorband – Titanik – Traktor – Destroyself – Daniel Krob – Alžběta – Flattus – Enola Gay – Matahari.

Rádi bychom uvedli, že festival je doprovázen 100% objektivní diváckou soutěží v České republice O nejúspěšnější kapelu. Právě ta, která získá největší počet hlasů od účastníků festu, si odveze prestižní sošku vyrobenou jen pro tuto akci. Samozřejmě nebude ani tentokrát chybět soutěž přímo pro fanoušky. Letošní bude o nejoriginálnější fanklub účinkující kapely, a to v počtu dvojice až trojice. Což znamená, že můžete pomalu a jistě vymýšlet a kreativně začít tvořit. Štěstí přeje připraveným!

Ani tento ročník nebude ochuzen o autogramiády přímo v blízkosti pódia a rovněž tak bude možné fotografování s účinkujícími. Festival, podle slov návštěvníků z předchozích ročníků, má to kouzlo neopakovatelné přátelské atmosféry a domácí pohody se skvělou muzikou, na kterou vás moc rádi zveme! Neváhejte, protože už nyní můžete zakoupit zvýhodněné vstupenky v 800 pobočkách celorepublikové síti Ticketpro.

Veškeré informace nejen o programu, ale i kontakty najdete na webových stránkách www.thelegendsrockfest.cz    

tisková mluvčí Jana Kleinbauerová

Ke článku je připojena fotogalerie z minulého ročníku této akce.