The Rolling Stones vystoupili v Česku čtyřikrát. Poprvé v roce 1990. Následovaly koncerty v letech 1995, 1998 a 2003, pokaždé v Praze. Naposledy je na Letné navštívilo 80 000 posluchačů. Dobrý vztah Micka Jaggera s bývalým prezidentem Václavem Havlem, který přerostl téměř v přátelství, potvrdila i slavná bunda, kterou dostal Havel darem.

V Brně měla kapela koncertovat již v roce 2006, ale pro zranění Keitha Richardse, který spadl z palmy, byl koncert odložen a posléze i zrušen. Následkem tohoto zranění muselo být odloženo i natáčení třetího pokračování filmového trháku Piráti z Karibiku, v němž Richards hraje otce pirátského kapitána Jacka Sparowa. Ani frontman Mick Jagger nezůstane stranou filmového plátna. Chystá se na roli v hudebním filmu, který bude režírovat Martin Scorsese.

Poslední desku Bigger Bang vydali Rolling Stones v září roku 2005. Od roku 1997, kdy vyšlo úspěšné album Bridges to Babylon, je to první čistě studiová nahrávka, která obsahuje samé novinky. Od roku 1964, kdy vyšlo v USA album 12x5, se rozrostla diskografie nestárnoucích rockerů o 32 dlouhohrajících titulů, pokud počítáme i různé koncertní záznamy. Před dvěma týdny byla píseň I Can´t Get No Satisfaction zařazena do speciálního konzervačního fondu Kongresové knihovny ve Washingtonu mezi důležité zvukové nahrávky současné kultury. Věční rebelové se chtě nechtě stávají klasiky.

Turné Rolling Stones patří tradičně k nejnavštěvovanějším. Na starších pánech jako by nebyla znát únava a své kameny valí s neutuchající energií. První koncertní vystoupení, ještě jako Rollin' Stones si kapela odbyla 12. června 1962 v klubu Marquee. Zůstat pohromadě pětačtyřicet let a zůstatpocelou dobu na výsluní slávy, a přesto neopustit od své umělecké výpovědi si zaslouží zvláštní obdiv. Statisíce fanoušků několika generací to svým neutuchajícím zájmem dovedou ocenit.