Při podzimní části Recyklus Tour odehrál Klus se svou Cílovou skupinou (Jiří Kučerovský, Petr Škoda a Jan Lstibůrek) v 15 českých a slovenských městech 17 koncertů. Playlist Recyklus Tour pomohli Klusovi vybrat jeho fanoušci přes speciální webovou aplikaci. Jarní pokračování Recyklus Tour se ponese v podobném výtvarném pojetí, které bylo dílem Veroniky Richterové a Elišky Podzimkové.

Čtěte také: Lady soul čeká největší koncert kariéry

Klus v průběhu roku představil nový singl Dobré ráno. Na jaře vydá svou první živou desku - 2CD s názvem Recyklus živ(j)e, které bude vzpomínkou na podzimní koncertní šňůru.

Vojtěch Dyk a kapela B-Side Band nabídnou turné s novým repertoárem i výtvarným pojetím jeviště. "Jde nám o jednoduchost a maximální sdělnost, a to by mělo být vidět i slyšet na pódiu jak ve výpravě, tak v repertoáru," uvedl Dyk. "Právě ta jednoduchost sdělování mi v dnešní době chybí, všechno je zanesené takovým mediálním bahnem a my chceme tohle bahno rozvířit a postavit proti němu jasnou a čistou zprávu. Vracíme se k atmosféře 60. let, které podle nás právě tohle nabízela," dodal.

Na koncertech zazní z velké většiny nový repertoár, a to jak autorské skladby, tak největší světové hity v novém aranžmá pro B-Side Band. "Je to naše v pořadí již šesté turné. Pro mě osobně je to i taková malá oslava desátých narozenin B-Side Bandu, které v této sezoně slavíme," podotkl vedoucí bandu Buchta.

Čtěte také: Hana Zagorová přesouvá koncert v pražské Lucerně na leden