Pořadatelé tentokrát správně rezignovali na židle a koncert uspořádali k stání, do tvrdého rytmu s dominujícími funky prvky se vlnily nejen děti a partička bezdomovců, která se záhy svlékla do trenýrek, ale i další fanoušci.

Kapela s kytaristou René Ryparem, známým třeba ze skupiny Krucipüsk, je potěšila čtrnácti songy, mezi jinými i kontroverzní In Da Yard, která byla kdysi důvodem soudního sporu mezi skupinou Support Lesbiens a zpěvákem Janem Kalouskem pro podobnost obou melodií, hodně známá byla i následující Sweet Little, na pár, především rapovaných, kousků vypomohl se zpěvem černošský vokalista Henry D., který hostoval i na debutové desce skupiny. Ještě propocený frontman se hned po koncertu ochotně fotil s fanynkami, mezi nimiž byly i dvě, které za svým oblíbencem dojely až z Prahy.

„Byla to zase jiná muzika, než jsme tu doposud prezentovali, i přes hrozbu deště dorazilo několik stovek lidí a myslím, že byli všichni spokojeni," shrnul vedoucí odboru Petr Kesner. Na začátku přítomné přivítal starosta města Vít Rakušan.