Velkým sálem budou znít osvědčené hity „v novém kabátě" jako například Až na vrcholky hor, Nebe, peklo, ráj, Ó, pane náš nebo Mý blues, ale také novinky ze zatím poslední desky Věřím svým snům. „Věra Martinová na ní spolupracovala s britským kytaristou a zpěvákem Jamiem Marshallem. V něm našla ideálního partnera a společně s ním také nahrála třináct písní a nazpívala duet. Na albu jsou klasické country písně, ale nechybí tam ani blues a folkové balady," přiblížil Kryštof Benoni z Novoměstských kulturních zařízení.

Na koncert do Nového Města přijede Martinová s novou kapelou složenou z mladých hudebníků. „Společně s Jakubem Juránkem – kytary a zpěv, Bárou Šůstkovou – housle a zpěv, Milanem Janečkem – baskytara a Adrianem Ševečkem – bicí přináší první dáma české country na pódia koncerty plné radosti a energie," zhodnotila Ludmila Neumanová z Novoměstských kulturních zařízení.

Středeční vystoupení začíná v 19 hodin. „Vstupenky stojí 200 korun v předprodeji a zájemci je pořídí v informačním centru. Na místě bude cena lístků o třicet korun vyšší," informoval Kryštof Benoni.